O Brainee akademii

O Brainee akademii

O akademii

Unikátní online vzdělávací prostor, ve kterém najdete ucelené a srozumitelné informace o péči o psychické zdraví a osobní rozvoj.


Přečtěte si, jak akademie funguje, co všechno je součástí a co se bude dít, až se přihlásíte do studia.

Jak akademie funguje

Studujete z pohodlí domova

Studium probíhá online ve studentské sekci akademie. Celá Brainee akademie se skládá ze dvou samostatných studijních programů - Mind akademie a Grow akademie. Každá z nich pak obsahuje okolo 30 videolekcí na nejrůznější témata. Samozřejmě můžete studovat i obě najednou, pak v přihlášce zaškrtněte nákup celé Brainee akademie.

Rozvrh si určujete sami

Přístup k lekcím ve studentské sekci máte po dobu 6 měsíců neomezeně. Každá akademie má svůj doporučený studijní program, ale je zcela na vás, v jakém pořadí si lekce pustíte. Můžete je klidně v půlce přerušit a kdykoliv se k nim vracet. Průměrně zabere celé studium Mind a Grow akademie 2–3 měsíce včetně splnění závěrečného testu.

Přihlásit se můžete kdykoliv

Brainee akademie nemá žádný začátek školního roku. Každý ji studuje podle svého tempa a možností. Abyste se stali studenty, musíte vyplnit přihlášku a zaplatit školné. Hned poté vám pošleme přístupy do studentské sekce a můžete začít. Studium lze zaplatit kartou nebo online převodem a celý proces přihlášení máte hotový za pár minut.

Po celou dobu jsme tu pro vás

Naše studium je zábavné a pestré, čekejte od nás tedy užitečné tipy ke studiu i do e-mailu. Z prostředí studentské sekce si také stáhnete pracovní sešit, který si můžete vytisknout a používat jako kreativní pomůcku k online studiu. Jsme také kdykoliv na e-mailu info@brainee.cz, pokud byste cokoliv potřebovali.

Průběh studia

1.

Vaším rozcestníkem k jednotlivým lekcím je studentská sekce. Najdete ji vpravo nahoře pod ikonkou "Můj účet" a přihlásíte se do ní svým uživatelským jménem (e-mailem) a heslem, které jste si na začátku studia zvolili.

2.

Stáhněte a vytiskněte si pracovní sešit, se kterým budete pracovat v průběhu celého studia. Nejlepší způsob tisku je na A4 a oboustranně. Díky pracovnímu sešitu se budete soustředit na to nejdůležitější z každé lekce a můžete si do něj poznamenávat vše, co vás v lekci zaujme.

3.

V části Můj účet vidíte přehled všech lekcí, které můžete absolvovat. Doporučujeme pouštět každý den jednu lekci, nebo alespoň obden. Lekce jsou seřazeny tak, aby na sebe logicky navazovaly. Neváhejte proto a začněte s první lekcí klidně hned – stačí kliknout na tlačítko Absolvovat lekci.

4.

Na každé stránce s lekcí máte vždy přehled toho, co se naučíte. Kromě přehledu tam najdete i užitečné zdroje, které doporučujeme projít, pokud vás téma lekce zajímá více do hloubky. Nezapomeňte si také pročíst náš blog, kde se dělíme o zajímavé a praktické informace k různým tématům.

5.

Každou lekci si můžete pustit kolikrát chcete. Pokud vás některá část zaujme, jednoduše se k ní vrátíte kliknutím na danou část v přehledu vedle videa. Naše lekce nejdou stahovat, ale přístup k nim máte po celou dobu studia z jakýchkoliv běžných zařízení. Studovat můžete i z mobilu nebo třeba tabletu.

6.

Jakmile lekci absolvujete, můžete si ji odškrtnout tlačítkem Mám hotovo!. Ve studentské sekci pak přehledně uvidíte, jak daleko jste se studiem. I k dokončeným lekcím se můžete vracet.

7.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně studia nebo lekcí, neváhejte nám napsat na info@brainee.cz či na Instagramu a Facebooku. Tam budeme dávat nejen tipy ke studiu, ale také prozrazovat testové otázky, sdílet aktuality ze světa duševního zdraví a osobního rozvoje a přidávat tipy na zajímavé akce s našimi lektory. Podívejte se také na nejčastější otázky a odpovědi, které nám položili ostatní studenti. Sekci průběžně doplňujeme a vy tak můžete dostat odpověď na váš dotaz hned.

Na vašem duševním zdraví záleží.