Brainee akademie pro firmy

Brainee akademie pro firmy

Věnujte svým zaměstnancům opravdu hodnotný benefit

Pečujte o duševní zdraví a osobní rozvoj svého týmu. Motivujte své lidi studiem Brainee akademie, která potěší jak ty, kteří chtějí pracovat na svém soustředění, time managementu nebo komunikaci, ale pomůže i těm, kteří bojují se stresem, sebedůvěrou nebo jsou na pokraji vyhoření.

Ukažte svým zaměstnancům, že vám záleží na jejich duševním zdraví. Oni vám za to ukážou skvělé výsledky.

Co to přinese vaší firmě?

Zlepšení výkonu a soustředění
Prevence syndromu vyhoření a úzkostí
Efektivnější organizace času a úkolů
Schopnost práce se stresem a jeho předcházení
Podpora v sebedůvěře a komunikaci v týmu
Umění dávat a přijímat kritiku

Proč Brainee akademie

Proč pořídit Brainee do týmu?

Spokojenost a psychická pohoda vašeho týmu by měla být na prvním místě. Nejen proto, aby se vašim zaměstnancům dobře vstávalo, ale také proto, že budou podávat lepší výkony. Pošlete týmu čerstvý vítr do plachet a nenechte ho vyhořet.

Co určitě oceníte?

Jsme puntíčkáři. S obsahem akademie, grafickým zpracováním i doprovodnými materiály jsme si dali opravdu záležet. Vybrali jsme ty nejlepší lektory, kteří diváky vtáhnou do děje. Nechceme být totiž jen další firemní benefit, který skončí v kolonce “Odškrtnuto”.

Co je hlavní výhodou akademie?

Celé studium probíhá online a v čase, který si určí váš zaměstnanec. Brainee akademie vhodná úplně pro každého, kdo chce pracovat na vztahu k sobě samému, ale i k okolí, ať už jde o práci nebo osobní vazby. Akademie se dělí na dvě části. První je Mind akademie zaměřená na duševní zdraví, na druhé straně Grow akademie pečuje o osobní rozvoj.

Jaká témata Brainee nabízí?

Grow akademie se zaměřuje na stres, syndrom vyhoření, produktivitu, soustředění, organizaci času, nervozitu, stres či digitální závislost. Řeč bude také o výkonnosti, asertivitě, komunikaci a worklife balance. V rámci Mind akademie se setkáte s tématy jako sebedůvěra, vnitřní a vnější kritika, odvaha, motivace, sebepéče, mindfulness, deprese, úzkosti nebo psychosomatika.
Časově flexibilní
studium odkudkoliv
Databáze více
než 60 videolekcí
Průměrná délka
lekcí 25 minut
Profesionální lektoři
a poutavá forma

Co vás nejvíce zajímá

1

Jak probíhá studium Brainee akademie?

Brainee akademie se studuje online z pohodlí domova podle doporučeného studijního programu. Celá Brainee akademie se skládá ze dvou samostatných studijních programů - Mind akademie a Grow akademie. Každá z nich pak obsahuje okolo 30 videolekcí na témata z oblasti duševního zdraví a osobního rozvoje. Více o akademii se dozvíte zde.
2

Co zaměstnanec k využití benefitu potřebuje?

Pouze internetové připojení a počítač, tablet nebo telefon. Studium si každý může rozvrhnout podle svého a lekce si pouštět v libovolném pořadí a čase. Každá lekce trvá okolo 25 minut.
3

Jak nastavujete ceny?

Tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám. Můžete si u nás buď objednat konkrétní počet členství (licencí), nebo se domluvíme na paušálu, který u nás budete čerpat. Cena za jednoho zaměstnance se bude zpravidla odvíjet od počtu licencí, které do firmy pořídíte. Pojďme si zavolat a dohodnout se, jak to bude vyhovovat vám.
4

Můžeme mít speciální požadavky?

Určitě ano, rádi vám službu upravíme na míru. Ať už budete chtít prodloužit délku doby studia (standardně je 6 měsíců) nebo vytvořit vlastní landing page jen pro vaši firmu.
5

Pomůžete nám komunikovat benefit do firmy?

Moc rádi. Můžeme pro vás vytvořit texty, prezentace nebo vlastní landing page, abyste zaměstnancům benefit náležitě představili. V týmu máme vývojáře, copywritery i grafiky a o vše se můžeme postarat.

Proberte to s námi

Zaujali jsme vás nebo máte dotaz?
Ozvěte se nám, rádi zodpovíme jakékoliv otázky.

Andrea Voříšková (Pavelcová)

zakladatelka Brainee akademie
info@brainee.cz