Reference

Reference

Co o nás řekli naši studenti
Během studia Brainee akademie jsem si uvědomila spoustu věcí. Těch, co využívám denně a dělám je správně, ale i těch, na kterých chci více pracovat. Dodala mi odvahu posunout se zase kousek dál a dělat věci malinko jinak. Bavily mě praktické příklady ze života, lektoři byli moc příjemní a celá akademie pro mě byla pohlazení po duši - a to asi je jejím cílem. Děkuji moc za možnost to zažít.

Martina

Co říkají studenti

FitNut akademie byla boží, proto jsem neváhala si pořídit Brainee akademii a je to bomba. Už po první lekci mi bylo jasné, že toto pro mě bude obrovská výzva. Upřímně to bylo i trochu náročné, jelikož jsem si uvědomila, že mám nějaké potíže. Ale ta úleva, když vím, že v tom nejsem jediná. Obsah celé akademie má pro mě cenu zlata. Bylo to, jak kdyby se mnou lektor žil a každodenně mě pozoroval. Někdy to bylo až děsivé. Rozšířilo mi to obzory, objevila jsem spousty zajímavých lidí, projektů a témat.

Káťa

Celá Brainee akademie pro mne byla neuvěřitelně přínosná. Celé studium mne bavilo, pomohlo mi také se stanovením vlastních cílů a dalo mi řešení na spoustu životních otázek. Mám za sebou i Nutri akademii, která byla výborná a Brainee akademie se posunula ještě o level výš. Budu doporučovat všem, chválím a děkuji celému týmu, který za projektem stojí, dovedu si představit, kolik to muselo dát práce. :)

Lenka

Grow akademie mě posunula hodně dopředu. Obsahuje přesně ta témata, která jsou v životě důležitá, ale člověk jim obecně moc nevěnuje pozornost. Dozvěděla jsem se spoustu nových, užitečných a hlavně praktických informací a naučila se i jednoduché metody, které mi v praxi mohou velmi pomoci, ať už při rozhodování, stresu, plánování nebo výkonnosti. Jednotliví lektoři jsou jedni ze špiček v oboru, krásně se poslouchají a učení jde tedy skoro samo.

Míša

Studium se mi líbilo, videa jsou natočená kvalitně a lektoři ví, co chtějí předat. Moc se mi líbilo, že autoři Brainee akademie připravili i pracovní sešit, který byl pro mě skvělou pomůckou. Teď si nechám chvíli klidu na zpracování těch mnoho různorodých témat, a pak se k nim vrátím a začnu je praktikovat do svého života. Díky.

Eliška

Ještě váháte?

Nemusíte. Výhody studia celé Brainee akademie už jsme za vás dali dohromady:
1589 minut praktických lekcí
127 doprovodných materiálů
pořadí lekcí si určujete sami
studium si můžete prodloužit
34 profesionálních lektorů
6 měsíců přístupu ke studiu
po zvládnutém testu získáte certifikát
dostanete vlastní pracovní sešit
Studium je opravdu inspirativní. Už po první lekci se rozptýlily moje obavy o tom, že obsah bude plytký nebo příliš obecný. U každé lekce jsem měl pocit, že lektor mluví o mně, mých každodenních situacích a dokázal jsem si tak odnést maximum. Za mě velká pecka, autorům moc děkuji.

Petr

Celé studium bylo velmi příjemně stráveným časem. Líbila se mi různorodost témat a to, že každou lekci vedl jiný lektor. Každý má svůj styl předání tématu, své příklady, své pohledy na věc - a to mě moc bavilo. Už se těším na další část, dobrá práce, holky! Děkuji!

Kateřina

Oceňuji přehledné zpracování jednotlivých lekcí, možnost pustit si videa celá nebo jejich části. Lektoři přednášejí srozumitelně, přinášejí dost praktických tipů. Líbily se mi medailonky lektorů a odkazy pro další informace.

Jana

Mind akademii jsem dostal do přítelkyně k Vánocům. Nejdřív se mi do ní moc nechtělo, ale po pár prvních lekcích mě to chytlo a celé studium jsem zhltnul asi za 5 týdnů. Mělo to spád, skvělý obsah a dost jsem upravil svoje každodenní návyky. Člověk se cítí skvěle, produktivně a zdravě!

Luboš

Mind

akademie

2 700 Kč

🔥 1 900 Kč

30 lekcí o péči o duševní
zdraví a mindfulness

Grow

akademie

2 700 Kč

🔥 1 900 Kč

31 lekcí o osobním
rozvoji a soft skills

Brainee

akademie

4 700 Kč

🔥 3 400 Kč

61 videolekcí, které spojují
Mind a Grow akademii
Ceny akademie jsou vč. DPH a přihlásit se lze kdykoliv.
Brainee akademie je úžasná, přinesla mi mnoho nových poznatků a užitečných rad, které můžu využít jak v osobním, pracovním, tak studijním životě.

Štěpánka

Perfektní ucelený pohled na téma osobního růstu. Každý z lektorů přispěl vlastním velmi zajímavým pohledem na věc.

Lucka

Jedním slovem - BOMBA! Mám za sebou i FitNut akademii a musím říct, že je laťka zas o něco dál. Super výběr lektorů i obsahu, moc mě to bavilo.

David

Brainee akademie mi hodně dala. Každý večer jsem se těšila na jednu lekci a udělala si z toho příjemný rituál u šálku čaje s vaším krásným pracovním sešitem.

Bára

Každý měsíc tipy na články, rozhovory a další vzdělávání

Kliknutím souhlasíte se zpracováním osobních údajů