Pečujte o své duševní zdraví a osobní rozvoj

Přihlaste se do online studia Brainee akademie, pracujte na své psychické pohodě a zdokonalte své dovednosti pro snadnější pracovní život nebo úspěšné studium. Vyberte si z našich studijních programů a vzdělávejte se v klidu z pohodlí domova.

Proč studovat s námi

Naše duševní zdraví a přístup k sobě samým ovlivňuje každý náš den. V průběhu koronavirové krize rapidně stoupl výskyt duševních onemocnění a ne každý ví, jak může úzkostem, stresu či syndromu vyhoření předcházet.

Právě proto vznikla Brainee akademie. Online studium, které vás srozumitelně provede technikami péče o psychiku a naučí pracovat na svých soft skills. Společně s našimi lektory vám chceme pomoci vzít osobní i pracovní život do svých rukou.

Co si ze studia odnesete?

Naučíte se, jak pečovat o své duševní zdraví

Vysvětlíme si, jak udržet tělo psychicky v kondici. Řeč bude také o cirkadiánním rytmu, imunitě, psychosomatice i vnitřní síle a pozitivním myšlení.

Ovládnete time management, soustředění a schopnost učení

Naučíte se efektivně učit, pamatovat si důležité věci, zkrotit své soustředění a šikovně nakládat s časem. Ať už pracujete nebo studujete.

Vyzkoušíte si různé techniky mindfulness a sebepéče

Praktické lekce vás provedou dechovými cvičeními, základy prvků meditace nebo cviky a technikami na uvolnění stresu a napětí.

Zbavíte se nervozity a nenecháte se ovládnout stresem

Předcházejte syndromu vyhoření a poklesu produktivity. Vyzkoušíte si techniky jako neurolingvistické programování a zapracujete na nervozitě.

Dozvíte se, jak zvládat krize a pracovat s emocemi

Dostanete odpovědi na otázku, jak najít odvahu a řešit krize, úzkosti nebo deprese. Vysvětlíme si, kdy a kde můžete hledat odbornou pomoc.

Ponoříte se do nejdůležitějších životních otázek

Jaké jsou vaše životní cíle? Co je vaší motivací? Jak se správně rozhodovat? Jak nastavit mysl na úspěch? Jste připraveni na změnu?

Zapracujete na sebedůvěře a naučíte se vyrovnat s kritikou

Odpovíte si na otázky, které vás každý den trápí a podrývají vaše sebevědomí. Řeč bude o chybách, kritice, závislostech či komunikaci s lidmi.

Dozvíte se, co a jak má vliv na váš výkon

Řeč bude o digitálních technologiích, zdravém pracovním prostředí, komunikaci, asertivitě, pracovních konfliktech, ale i o pohybu či spánku.

Mind

akademie

2 700 Kč

30 lekcí o péči o duševní
zdraví a mindfulness

Grow

akademie

2 700 Kč

31 lekcí o osobním
rozvoji a soft skills

Brainee

akademie

4 700 Kč

61 videolekcí, které spojují
Mind a Grow akademii
Ceny akademie jsou vč. DPH a přihlásit se lze kdykoliv.

Ještě váháte?

Nemusíte. Výhody studia celé Brainee akademie už jsme za vás dali dohromady:
1589 minut praktických lekcí
127 doprovodných materiálů
pořadí lekcí si určujete sami
studium si můžete prodloužit
34 profesionálních lektorů
6 měsíců přístupu ke studiu
po zvládnutém testu získáte certifikát
dostanete vlastní pracovní sešit

Co říkají studenti

Je neuvěřitelné, jak moc jste se strefili do tak palčivých témat, která řeším každý den. Občas jsem si připadala, že mi lektor vidí do hlavy nebo že mě provází životem. Moc jsem si užila všechny lekce a vím, že se k nim ještě znovu vrátím, protože mi každá z nich dodala kus sebevědomí, pochopení pro sebe i jiné a hlavně větší klid na duši. Díky, že jsem se mohla na přípravě akademie podílet!

Aneta

Připravovala jsem pro Brainee akademii testové otázky, takže jsem měla možnost všechny lekce projít. A smekám. Tolik důležitých témat na jednom místě, a to od kapacit, které díky svým zkušenostem umí předat odborné informace praktickou a zábavnou formou! Těžko byste v Česku podobný formát hledali a myslím, že taková věc tu opravdu chyběla.

Andrea

Toto se vám moc povedlo! Ačkoliv jsem zhlédl zatím jen pár lekcí, nejvíc cením grafické zpracování lekcí, které je po FitNut akademii zase o level dál. Je to ohromně příjemná změna. Dali jste si s tím velké množství práce a těším se na zbytek studia. Díky za to, co děláte, tato témata jsou vážně důležitá!

Milan

Brainee akademii by měl studovat každý! Na světě by bylo míň vystresovaných, nervózních a vystrašených lidí, kteří se trápí nebo vstávají do práce se staženým žaludkem. Lektoři jsou strašně fajn, vtáhnou vás do tématu a hlavně se u každé lekce zamyslíte nad spoustou věcí, na které jindy není čas! Moc celému projektu fandím a díky za možnost podílet se na něm.

Tereza

Tady může být vaše reference.

Student

Tady může být vaše reference.

Student

Každý měsíc tipy na články, rozhovory a další vzdělávání

Kliknutím souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Co vás nejvíce zajímá

1

Jak studium funguje?

Brainee akademie je online studium zaměřené na duševní zdraví a osobní rozvoj. Skládá se z 61 výukových videí, kterými vás provedou přední odborníci z daného odvětví. Průměrně mají lekce okolo 25 minut a můžete si je pustit kdekoliv a kdykoliv chcete.

Pokud vás zajímá pouze duševní zdraví a zaměření na vlastní mysl, přihlaste se do Mind akademie. V případě zájmu o osobní rozvoj a práci na svých soft skills zvolte Grow akademii. Pokud chcete získat ucelený přehled v obou oblastech, pusťte se rovnou do celé Brainee akademie, která se skládá z předchozích dvou. Cena je navíc při objednání celé Brainee akademie výhodnější.

Ihned po zaplacení školenho získáte přístup do studentské sekce a můžete rovnou začít se studiem. Lekce si můžete pustit v námi doporučeném pořadí, nebo zvolit své vlastní a lekce přeskakovat. Každý student si také může ve studentské sekci stáhnout pracovní sešit, který slouží jako kreativní pomůcka ke studiu a pomáhá látku lépe vstřebat.

Zajímá-li vás více o fungování akademie, přejděte na sekci O akademii.

2

Je pro mě studium vhodné?

Studium Brainee akademie doporučujeme všem, kteří se chtějí starat o svoji psychickou pohodu, okusit některé mindfulness techniky, zapracovat na sebedůvěře nebo se obrnit proti stresu či vyhoření. Obsah akademie ocení pracující lidé i studenti, dotkneme se totiž témat jako soustředění, produktivita a efektivita.

Naše lektory jsme vybírali pečlivě. V poutavých lekcích se proto dozvíte teoretické i praktické informace podané srozumitelnou a mnohdy i zábavnou formou. Studijní program je vytvořen tak, aby uspokojil ty nejnáročnější studenty, kteří již se soft skills nebo základy péče o duševní zdraví mají zkušenosti.

3

Čím je akademie zakončena?

Každá z akademií je zakončena testem. Test není povinný, pokud však chcete získat závěrečný certifikát o absolvování akademie, budete jím muset úspěšně projít.

Test se u každé akademie (Mind i Grow) skládá ze 100 otázek, které vychází z informací z lekcí. Otázky budou mířit do praxe a budeme na nich zkoušet, jestli jste pochopili kontext.

Časový limit na dokončení testu jsou 2 hodiny. Otázky jsou formou abcd či ano/ne a je vždy jedna správná odpověď. U testu můžete i googlit nebo se vracet zpět k videím a informace si ověřit. Test můžete spustit vždy jednou za tři dny, pokusů máte jinak do konce studia neomezeně.

4

Kolik času mi zabere studium a kdy ho musím dokončit?

Průměrnému studentovi zabere studium celé Brainee akademie zhruba 2 – 3 měsíce. Na dokončení studia máte 6 měsíců, je tedy dostatek času videa zhlédnout i vícekrát. Po tuto dobu máte neomezený přístup do celé studentské sekce, kde najdete všechna zakoupená videa, pracovní sešit a mnoho užitečných zdrojů k dalšímu studiu.

Lekce si můžete pouštět kdykoliv chcete a v jakémkoliv pořadí, jejich sledování můžete také kdykoliv přerušit a opět se k nim vrátit. Budete pánem svého času.

Proč je studium omezené na půl roku? Chceme vás motivovat akademii dokončit a zbytečně neprokrastinovat. Studium si ale samozřejmě v případě zájmu můžete za symbolický poplatek prodloužit.

5

Můžeme si objednat akademii do firmy?

Samozřejmě, právě pro zaměstnance je Brainee akademie krásný benefit. Určitě v takovém případě dostanete i množstevní slevu.

Pokud byste chtěli akademii dodat do firmy, ozvěte se nám prosím na e-mail info@brainee.cz a my se s vámi individuálně dohodneme na spolupráci. Jsme plátci DPH.

Na akademii se podílí

Blog

Worklife balance aneb Mějte život naplněný více než jen prací

22. listopad 2021
Žijeme v rychlé a uspěchané době, kdy na konci dne počítáme spíše splněné úkoly než příjemně strávené chvíle. Ve školce pravděpodobně nikdo neslyšel od své paní učitelky pokárání ve stylu „hlavně buď produktivní, jinak nestojíš ani za zlámanou vosko...

Tereza's diary: Trpím anorexií

8. listopad 2021
Trpím anorexií. Ne, neznamená to, že jím jedno jablko denně nebo že chci vypadat jako modelka z časopisu. Znamená to, že trpím psychickým onemocněním, na které umírá každý desátý člověk a které i mě už několik let ničí. Dlouhou dobu jsem si myslela...

Hackněte svou paměť

24. říjen 2021
Zná to nejspíš každý. Ještě před chvílí jste drželi myšlenku, jenže ta najednou zmizela kamsi do vzdálených končin a spolu s ní i bezdrátová sluchátka a diář. Dnešní moderní a uspěchaná doba klade důraz na maximální výkon, jenže pod tíhou všech povi...

Na vašem duševním zdraví záleží.