Veronika Allister

Veronika Allister

female biohacker, longevity entrepreneur
Veronika se věnuje oboru dlouhověkosti a jak zpomalit stárnutí. Je přední českou biohackerkou, založila projekt Systers, což je scientific wellness pro ženy a je i spoluzakladatelkou projektu Code of Life. Napsala knižní bestseller Hoř pomalu. Momentálně se věnuje primárně ženám a tomu, jak optimalizovat ženskou biologii, aby byly ženy v každém věku zdravé a šťastné. Se svým manželem Janem Allisterem též pravidelně vede každou středu meditaci Laskavosti, na kterou se zdarma může připojit úplně každý.

Zajímavosti o lektorovi

Veronika spolupracuje s vědeckým institutem AgeCurve, který měřil náš biologický epigenetický věk. Zároveň spolupracuje s nově vznikající platformou na prevenci stárnutí s Longevity Forum.

Miluje experimentovat a posouvat svoje hranice. Propojuje vědu, technologie se spiritualitou a moudrostí starodávných kultur.

V Česku byla jedna z prvních, která zavedla Ledové expedice na Sněžku, kde se jde v zimě jen v lehkém oděvu (plavkách, kraťasech) několik hodin.

Je instruktorkou dechových, meditačních technik a chladové terapie.

Je též ve spojení s neziskovou organizací Česká psychedelická společnost, která má za misi šířit zodpovědné a vědomé užívání psychedelických látek za pomocí psychoterapie.

Je zastánkyní nových paradigmat ve zdravotnictví a v podstatě je její tvorba o tom, aby člověk plně převzal zodpovědnost za své zdraví a věnoval se prevenci.

Představení lektora

Videa od lektora

Spánek

Co se v lekci dozvíte:

  • Co znamená pojem cirkadiánní rytmus
  • Proč je pro nás spánek tolik důležitý 
  • Jak optimalizovat svůj spánek
  • Jak můžeme měřit kvalitu a délku spánku
  • Praktické rady a tipy pro kvalitní spaní
Délka lekce:
20 minut

Každý měsíc tipy na články, rozhovory a další vzdělávání

Kliknutím souhlasíte se zpracováním osobních údajů